29 Haziran 2012 Cuma

Şarkılarla Biraz Kafayı Buldum...


Bugün şarkılarla tüm olarak değil de cümle cümle baktım. Ve bazı tümcelere takıldım kaldım...

Sol tarafta yine baloncuklar çıkaran bir kaç cümle oldu...
Aklıma sürüyle açıklama geldi o an ama şimdi hepsi gittiği için  sadece güzel birkaç cümle paylaşayım dedim...

*Yeterince değer görmeyen, bunu farketmiş ve hatta kabullenmiş bir kadın... Alışabilirmiş bu kadar sevmeseydi belki, ama hala çok koyuyor bu durum... Yazık bana diyor bir yandan, bir yandan talihe sövmelerde...
"Talihim şarap olamamak üzümken, beni görememen gözünken..."(Sıla- Egeli Lodos)

*Ayrılmış bir çift ve adam bitmiş...Yıkık, dökük demek onun için yetersiz... Kaybolmuş... Göksüz, yersiz, tatsız, tutsuz, keyifsiz, neşesiz, mutsuz, düşsüz, amaçsız ve artık bir yaşamsız kalmış... Belki diyor, belki aynı şeyleri başka kadınlarla yaşayabilirim, O mükemmel değildi, ondan daha güzel, daha iyi, daha 'fazla' kadınlar var. Hadi diyor, şansımı denemeye başlayayım... "Adı yok, sırtı olan kadınlar" gördükçe farkediyor... "Bazen ne yaparsan yap, olmuyor bazen..." Kimse o olmuyor, kimseyle onun gibi olmuyor..
"Bazen bir vücudu sarıyorum, banıp parmağımı tadına bakıp gözümü sevmeye karartıp yapamıyorum..."(Teoman- En Güzel Hikayem)

*Hareketler sınırlı artık, kalpler azıcık aralık... Kimse ne düşünüyor söylemiyor, herkeste bir tedirginlik... Bakışlar kaçırılıyor, cümleler yutuluyor, kimse kimseye adım atmıyor. Zırhlar özel üretim, savunma teknikleri son sürat... Ancak bilmelisin ki;
"Sansüre ne gerek bir sen bir benken..." (Tarkan- Usta-Çırak)

*"Çağırıyorsun günaha, sen şeytan mısın? Tenin sıcak, tenin kıvrak, ruhun sarışın..." (Teoman- Ruhun Sarışın)
Bunu kurmaya başladım ama pornografiye kaçmaya başladı biraz :)
Teo ses tonuyla yine her duyguyu sonuna kadar hissettiriyor, klip süper, Tuğba Ekinci "cuk olmuş". Daha fazla söze gerek yok...Hiç yorum yok:

Yorum Gönder